Arkadia Care
Oferta na zamianę do seniora / dla OPIEKUNA / wymagane prawo jazdy / 1700 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Liczba podopiecznych
senior + zdrowa żona

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

sprawdzona oferta

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: 37586 Dassel Amelsen
Termin: 16.05.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Do opieki jest Pan, który ma 89 lat, waży 82 kg wagi, mierzy 185 cm. Jest zapominalski, miewa zaburzony rytm dnia. Doskwiera mu osłabienie starcze, bywa niespokojny. Porusza się przy pomocy rolatora. Ma problemy z krążeniem i nerkami oraz jest osobą inkontynentną (nosi pampersy/ pieluchomajtki). Komunikacja z seniorem jest zachowana (mowa, słuch, wzrok zachowana). Senior mieszka wraz z żoną, która jest sprawna, w domu jednorodzinnym, gdzie dla opiekuna jest przygotowany osobny pokój oraz dostęp do Internetu. Jest auto z manualną skrzynią biegów (Opel Mokka) – należy od czasu do czasu zawieźć seniorów do lekarza, na zakupy, itd.

Zadania opiekunki

Do zadań Opiekuna należy pomoc w ubieraniu/ rozbieraniu się oraz utrzymaniu higieny ciała Należy również zająć się gospodarstwem domowym (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy, etc.).

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 30.04.2024, 10:46
ID ogłoszenia: 7949