OPERATOR AUTOMATÓW TOKARSKICH & MASZYN CNC

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0667

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn (regulacja, ladowanie materiału, dolewanie oleju, korekty programu)
Nadzór i kontrola poprawności wykonania elementu za pomocą narzędzi pomiarowych
Oferujemy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szkolenia zewnętrzne jaki i wewnątrz grupy (możliwe we Francji)
prywatne ubezpieczenie zdrowotne
dofinansowanie posiłków
bilet miesięczny na autobusy miejskie Ząbkowice Śląskie
grupowe ubezpieczenie na życie
fundusz socjalny: premia pod gruszką, bony upominkowe
Trzynastka

Miejsce pracy: Kamieniecka 83, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie
Pracodawca: "BAUD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • znajomość przyrządów pomiarowych, umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności: znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, zaangażowanie, dokładność, gotowość do pracy w systemie III- zmianowym, praca od poniedziałku do piątku, umiejętność pracy w zespole doświadczenie w obróbce skrawaniem lub w mechanice mile widziane, doświadczenie w obsłudze maszyn CNC mile widziany

Inne wymagania:
Umiejętności: znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, zaangażowanie, dokładność, gotowość do pracy w systemie III- zmianowym, praca od poniedziałku do piątku, umiejętność pracy w zespole doświadczenie w obróbce skrawaniem lub w mechanice mile widziane, doświadczenie w obsłudze maszyn CNC mile widziany

Osoba do kontaktu:
MICHAEL BYSTRON

Nr telefonu:
669 477 977

[email protected]

cv Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BAUD POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich".

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : po uprzednim kontakcie telefonicznym

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
praca w godz. 06.00-14.00; 1.400-22.00; 22.00-0.600 Praca od poniedziałku do piątku; + Trzynastka

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 20:40
ID ogłoszenia: 20879