OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI ŻYWNOŚCI WEGETARIAŃSKIEJ

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Znajomość języka
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 14,05 EUR
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: WBS2463124

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 14,05 EUR

Zakres obowiązków:
Obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych w dziale półproduktów, zapewnienie sprawnego funkcjonowania procesu produkcji, sterowanie i regulacja ustawień maszyny, konfigurowanie maszyn przed rozpoczęciem cyklu produkcyjnego i przeprowadzanie testów przed rozpoczęciem produkcji, zapewnienie prawidłowych dostaw składników, kontrola jakości i zgodności z zasadami higieny wyprodukowanego produktu, czyszczenie i konserwacja maszyn, współpraca przy opracowywaniu procedur tworzenia nowych produktów.

Miejsce pracy:
2211SK Noordwijkerhout, Slijperij 12, Holandia

Pracodawca:
Flexible Human Services BV

Liczba godzin pracy w tygodniu:
45

Wymagania konieczne:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • bez nałogów
  • Doświadczenie w pracy jako operator maszyn - wymagane. Mile widziane w obsłudze maszyn przy produkcji spożywczej. Wiedza techniczna, odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie, wysoka motywacja i chęć do pracy, dyspozycyjność, umiejętność szybkiego uczenia się, dobra kondycja fizyczna, dobre zdolności organizacyjne. Wiedza w zakresie BHP oraz przestrzeganie zasad i praktyk związanych z bezpieczeństwem pracy przy produkcji żywności. Brak przeciwskazań do pracy w chłodnym otoczeniu (+2-8 st. C). Gotowość do pracy przez okres co najmniej 6 miesięcy (w tym przez cały grudzień, łączenie z okresem świątecznym). Umiejętność jazdy rowerem. Ważne - osoby podejmujące pracę w firmach produkujących żywność nie mogą posiadać w pracy: sztucznych rzęs, pomalowanych paznokci (zabronione są paznokcie żelowe, hybrydowe itp.), biżuterii i piercingu.

Inne wymagania:
Doświadczenie w pracy jako operator maszyn - wymagane. Mile widziane w obsłudze maszyn przy produkcji spożywczej. Wiedza techniczna, odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie, wysoka motywacja i chęć do pracy, dyspozycyjność, umiejętność szybkiego uczenia się, dobra kondycja fizyczna, dobre zdolności organizacyjne. Wiedza w zakresie BHP oraz przestrzeganie zasad i praktyk związanych z bezpieczeństwem pracy przy produkcji żywności. Brak przeciwskazań do pracy w chłodnym otoczeniu (+2-8 st. C). Gotowość do pracy przez okres co najmniej 6 miesięcy (w tym przez cały grudzień, łączenie z okresem świątecznym). Umiejętność jazdy rowerem. Ważne - osoby podejmujące pracę w firmach produkujących żywność nie mogą posiadać w pracy: sztucznych rzęs, pomalowanych paznokci (zabronione są paznokcie żelowe, hybrydowe itp.), biżuterii i piercingu.

Sposób aplikowania:
do agencji

Wymagane dokumenty:
CV

email: [email protected] – w tytule emaila proszę wpisać - Holandia – Operator maszyn do produkcji żywności wegetariańskiej do wiadomości: email: [email protected]
Dodano: 16.10.2024, 19:07
ID ogłoszenia: 34445