OPERATOR MASZYN/ PRACOWNIK PRODUKCJI

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 500 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/0731

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 500 PLN

Zakres obowiązków:
- Bieżąca obsługa i kontrola pracy maszyny
- Bieżąca obsługa elektronarzędzi
- Kontrola jakościowa produktów zgodnie ze zleceniem i dokumentacją techniczną
- Ocena wzrokowa produktów
- Wypełnianie kart kontrolnych i dziennych raportów produkcyjnych
- Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
- Obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji
- Poczucie odpowiedzialności za terminowe wykonywanie przydzielonych zadań

Miejsce pracy:
Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
VIACON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • obsługa komputera
  • Wykształcenie zawodowe - preferowane techniczne Dokładność, precyzja, rzetelność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji Umiejętność obsługi komputera z systemem Windows na poziomie podstawowym Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego Umiejętność pracy w zespole Gotowość do pracy w systemie zamianowym

Inne wymagania:
Wykształcenie zawodowe - preferowane techniczne Dokładność, precyzja, rzetelność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji Umiejętność obsługi komputera z systemem Windows na poziomie podstawowym Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego Umiejętność pracy w zespole Gotowość do pracy w systemie zamianowym

Osoba do kontaktu:
Zuzanna Badurek

[email protected]

Aplikacje z dopiskiem Praca, prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres: [email protected] Zgłoszenia przyjmujemy do 20.09.2024. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: do 20.09.2024r.
Dodano: 17.10.2024, 10:20
ID ogłoszenia: 41786