OPERATOR PROCESU

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Zakres obowiązków:
- dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji poprzez obsługę maszyn produkcyjnych (tabletkarka, kapsułkarka, powlekarka) i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, najlepszymi praktykami, wymogami jakościowymi oraz założonym planem produkcyjnym,
- odpowiedzialność za jakość produktu w obsługiwanym obszarze,
- bieżące kontrolowanie parametrów obsługiwanego sprzętu i wprowadzanie właściwych korekt,
- monitorowanie krytycznych punktów kontroli,
- rejestrowanie danych zgodnie z wymaganiami,
- transport materiałów / produktów zgodnie z wymaganiami w sposób bezpieczny, prawidłowy i na czas.
Umowa o pracę tymczasową.
Praca w godzinach: 6.00-22.00.
Oferta dostępna w sali: G, B, H.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 666 826 927, e-mail: [email protected]

Miejsce pracy: Jesionowa 1, 55-040 Magnice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: INTERKADRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: podstawowe
  • zawód: Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego*
  • Dokładność
  • wykształcenie: podstawowe, staż pracy: 5 lat, doświadczenie przy obsłudze procesu automatycznego oraz dokonywaniu przezbrojeń maszyn, umiejętność technicznej obsługi maszyn, dokładność
CBOP
Dodano: 08.10.2024, 15:11
ID ogłoszenia: 16471