OPERATOR PRODUKCJI/KONTROLER JAKOŚCI - GIEŁDA PRACY 29.10.2024 R. GODZ. 10.00 (SALA KONFERENCYJNA PUP I PIĘTRO)

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 040 zł

Opis

Numer:
StPr/24/0584

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 5 040 PLN
+10%premii, Praca VW Swarzędz lub VW Antoninek. Pracodawca nie zapewnia dojazdu do pracy.

Zakres obowiązków:
Praca na trzy zmiany.
kontrola jakości części samochodowyck, tj, kokpity, montaż detali, uzupełnianie raportów, dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.
Miejsce pracy: VW ul. Warszawska 349, Antoninek lub VW ul. Rabowicka 10/1 Swarzędz.
M-ce pracy Swarzędz: preferowani mężczyźni,
M-ce pracy Antoninek: preferowane kobiety.

Miejsce pracy:
Rabowicka 10/1, 62-020 Swarzędz, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
Formel D Polska Sp. z o. o.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Dyspozycyjnośc do pracy na 3 zmiany(8 godz.x5dni)+ jedna sobota w godz. 6.00-14.00 +jedna niedziela w godz. 22.00-6.00 w miesiącu. Mile widziane doświadczenie. Dodatkowe wymagania: -brak orzeczenia o niepełnosprawności, -dobry wzrok, -służbowe przemieszczanie się pomiędzy lokalizacjami Poznań, Antoninek i Swarzędz w trakcie zmiany.

Inne wymagania:
Dyspozycyjnośc do pracy na 3 zmiany(8 godz.x5dni)+ jedna sobota w godz. 6.00-14.00 +jedna niedziela w godz. 22.00-6.00 w miesiącu. Mile widziane doświadczenie. Dodatkowe wymagania: -brak orzeczenia o niepełnosprawności, -dobry wzrok, -służbowe przemieszczanie się pomiędzy lokalizacjami Poznań, Antoninek i Swarzędz w trakcie zmiany.

Wymagane dokumenty:
cv na adres [email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście
Dodano: 21.10.2024, 11:47
ID ogłoszenia: 52334