OPERATOR URZĄDZEŃ DO  PAKOWANIA MAKARONU

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PAKOWANIA MAKARONU

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
4 800 - 5 200 zł

Opis

Numer:
StPr/24/4219

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 800 do 5 200 PLN
+PREMIA DO 1 600 brutto do negocjacji W ZALEŻNOŚCI OD DOŚWIADCZENIA

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie formatów na automatach pakujących zgodnie z planem produkcji,
Podejmowanie towaru do pakownia,
Weryfikowanie prawidłowości masy opakowań jednostkowych,
obsługa urządzeń do znakowania (drukarek termo transferowych i etykieciarek),
Kontrola oznaczeń, poprawności kształtu i szczelności opakowań jednostkowych,
Kontrola urządzeń pomiarowych (wagi wielogłowicowe, detektory metalu, wagi kontrolne przelotowe),
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
Racjonalne gospodarowanie materiałami,
Raportowanie wykonanej pracy zmianowej,
Transport palet z wyrobem do stanowiska owijania.

Miejsce pracy:
Podkarpacka 15 A, 35-082 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Pracodawca:
MAKARONY POLSKIE SA

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Wykształcenie: wyższe, średnie techniczne, Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, obsługa urządzeń półautomatycznych i automatycznych sterowanych z panelu operatorskiego, Umiejętność obsługi maszyn pakujących, umiejętności manualne przy zmianie formatów oraz ustawianiu zgodnie ze standardem, umiejętności techniczne, chęci do nauki. Obsługa wózków widłowych uprawnienia UDT mile widziane, Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, Znajomość systemów ERP, MES - będzie dodatkowym atutem. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Inne wymagania:
Wykształcenie: wyższe, średnie techniczne, Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, obsługa urządzeń półautomatycznych i automatycznych sterowanych z panelu operatorskiego, Umiejętność obsługi maszyn pakujących, umiejętności manualne przy zmianie formatów oraz ustawianiu zgodnie ze standardem, umiejętności techniczne, chęci do nauki. Obsługa wózków widłowych uprawnienia UDT mile widziane, Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, Znajomość systemów ERP, MES - będzie dodatkowym atutem. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Nr telefonu:
17 875 30 10

wysyłać cv przez formularz na firmowej stronie www, zakładka KARIERA

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - wysyłać cv przez formularz na firmowej stronie www, zakładka KARIERA
Dodano: 21.10.2024, 09:27
ID ogłoszenia: 52061