OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZYGOTOWYWANIA NASTAWÓW KOSMETYCZNYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/2281

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
w zależności od kwalifikacji, doświadczenia

Zakres obowiązków:
Obsługa i kontrola procesu produkcyjnego w zakresie przygotowania nastawów, obsługa urządzeń należących do linii technologicznej produkcji nastawów (takich jak waga, urządzenia grzewcze, zautomatyzowany system VM), końcowa obróbka nastawów w zakresie barwienia, schładzania i filtracji, obsługa urządzeń filtrujących, obsługa demineralizatora wody, obsługa linii transportującej produkt do działu konfekcji, obsługa urządzeń używanych do rozładunku etanolu (tj. obsługa pompy, zbiorników magazynowych), znajomość nazw wyrobów, surowców barwiących, umiejętność ich dokładnej identyfikacji, wykonywanie poleceń przełożonego.

Miejsce pracy:
14-200 Kamień Duży 4 D, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
URODA POLSKA SP. Z O.O.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Chemia
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego, profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji, znajomość urządzeń procesowych, wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie, możliwość rozwoju zawodowego, umowę o pracę na pełen etat. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe chemiczne, znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego, profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji, znajomość urządzeń procesowych, wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie, możliwość rozwoju zawodowego, umowę o pracę na pełen etat. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Nr telefonu:
896490402

[email protected]

CV - Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 08:28
ID ogłoszenia: 39902