OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 6 500 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/1093

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 500 PLNZakres obowiązków:
Obsługa i bieżąca kontrola pracy urządzeń służących do mechanicznego i biologicznego oczyszczania ścieków.Obsługa stacji odwadniania i higienizacji osadów. Obsługa stacji zlewowej ścieków dowożonych. Konserwacja bieżąca i okresowa obiektów, urządzeń, instalacji zgodnie z wytycznymi przełożonego i na podstawie dokumentacji techniczno-ruchowej. Usuwanie awarii urządzeń, obiektów i instalacji. Praca w godzinach 7:00-19:00, również w dni wolne. Wymiar czasu pracy 40 godzin tygodniowo. Umowa na okres próbny 3 m-ce, następna umowa czas określony.

Miejsce pracy: 05-090 Falenty 1, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie
Pracodawca: Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-Raszyn Sp. z o.o.
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • Poziom wykształcenia- średnie zawodowe. Staż pracy - minimum2 lata. Uprawnienia do dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV.

Inne wymagania:
Poziom wykształcenia- średnie zawodowe. Staż pracy - minimum2 lata. Uprawnienia do dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV.

Osoba do kontaktu:
Małgorzata Dmowska

Nr telefonu:
22 7163253

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 10:00-15:00

Źródło: CBOP

Dodano: 15.10.2024, 06:47
ID ogłoszenia: 27908