OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW-ELEKTRYK

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 6 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0487

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 PLN

Zakres obowiązków:
Eksploatacja, uruchamianie, naprawa, nadzór oraz wykonywanie
bieżących przeglądów urządzeń elektroenergetycznych i elektromechanicznych w obiektach zakładu,podłączanie, uruchamianie i konserwacja urządzeń AKPiA,utrzymanie w ruchu wszystkich urządzeń i obiektówtechnologicznych,usuwanie awarii urządzeń pracujących w ciągu technologicznym.

Miejsce pracy:
Sejneńska 86, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W SUWAŁKACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • Wymagania: -wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym, elektrycznym lub średnie techniczne, -gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym, - aktualne świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji E (energia, elektryka, gaz), obsługa wózków i suwnic będzie dodatkowym atutem; -kwalifikacje SEP min. do 1 kV Grupa 1 (w przypadku braku odpowiednich kwalifikacji, istnieje możliwość dofinansowania kursu i egzaminu w celu zdobycia uprawnień).

Inne wymagania:
Wymagania: -wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym, elektrycznym lub średnie techniczne, -gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym, - aktualne świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji E (energia, elektryka, gaz), obsługa wózków i suwnic będzie dodatkowym atutem; -kwalifikacje SEP min. do 1 kV Grupa 1 (w przypadku braku odpowiednich kwalifikacji, istnieje możliwość dofinansowania kursu i egzaminu w celu zdobycia uprawnień).

Osoba do kontaktu:
Waldemar Sowiński

Nr telefonu:
875665679

[email protected]

Sposób składania dokumentów: -osobiście w siedzibie Spółki (sekretariat), -drogą elektroniczną na adres: [email protected] Wymagane dokumenty: - CV, - klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy do pobrania na stronie: https://www.pwik.suwalki.pl/aktualnosci%5Crekrutacja POGODNE SUWAŁKI

Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 6 - 14
Dodano: 16.10.2024, 19:07
ID ogłoszenia: 34462