OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1000

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym)

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn pakujących, drobne naprawy

Miejsce pracy:
41-705 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Pracodawca:
LAMBERTZ POLONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
  • zawód: Operator urządzeń pakujących
  • wymagana książeczka sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia)
  • p, Doświadczenie w pracy z maszynami, urządzeniami produkcyjnymi (będzie dodatkowym atutem), dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym), wysoka motywacja do pracy Pracodawca oferuje: Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą, premie świąteczne etc.); Dofinansowanie do pakietu sportowego OK System; Imprezy integracyjne; Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach; Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz

Inne wymagania:
p, Doświadczenie w pracy z maszynami, urządzeniami produkcyjnymi (będzie dodatkowym atutem), dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym), wysoka motywacja do pracy Pracodawca oferuje: Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą, premie świąteczne etc.); Dofinansowanie do pakietu sportowego OK System; Imprezy integracyjne; Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach; Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz

Nr telefonu:
516 310 112

Wymagane dokumenty:
CV
Dodano: 16.10.2024, 21:30
ID ogłoszenia: 37338