OPERATOR URZĄDZEŃ SPIEKALNI

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 940 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0879

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 940 PLN
+ premie + bogaty pakiet socjalny

Zakres obowiązków:
- obsługa urządzeń do produkcji spieku cynkowo ołowiowego,
- utrzymanie urządzeń w należytym stanie aby zapewnić prawidłowy przebieg procesu technologicznego,
- wykonywanie prac porządkowych na stanowisku pracy,
- prace technologiczne na postojach wydziału,

Miejsce pracy:
Hutnicza 17, 42-610 Miasteczko Śląskie, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Pracodawca:
HUTA CYNKU "MIASTECZKO ŚLĄSKIE" SPÓŁKA AKCYJNA

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnice kabinową, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, dyspozycyjność, chęć do nauki, umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych

Inne wymagania:
mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnice kabinową, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, dyspozycyjność, chęć do nauki, umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych

Osoba do kontaktu:
Barbara Żabińska

[email protected]

CV; Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected] Prośba o wpisanie w tytule: nazwa stanowiska Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Przekazanie dokumentów rekrutacyjnych stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Hutę Cynku "Miasteczko Śląskie" danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym CV, liście motywacyjnym oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej i w trakcie oceny potencjału zawodowego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda ta obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. zdjęcie, adres zamieszkania, zainteresowania). Jeżeli w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych zawarte zostały szczególne kategorie danych osobowych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. informacja o stanie zdrowia, rodziny, informacja o niepełnosprawności) oraz/lub wyraża Pan/Pani chęć udziału w kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w CV następujących oświadczeń: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Hutę Cynku "Miasteczko Śląskie" Spółka Akcyjna jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od wyrażenia zgody." "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hutę Cynk "Miasteczko Śląskie" Spółka Akcyjna szczególnych kategorii danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/em w CV oraz innych załączonych do niego dokumentach."

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 16.10.2024, 20:47
ID ogłoszenia: 36372