OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH W DZIALE EXPORTU

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/2375

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
w zależności od umiejętności, doświadczenia

Zakres obowiązków:
bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo -transportowej, kontrola dokumentów wysyłkowych, nadzór nad dokumentacją dostaw do magazynu, rejestracja, kontrola, weryfikacja dokumentacji przywozowej, sporządzanie dokumentów wywozu przywozu, organizacja transportu, dokonywanie odpraw celnych, współpraca z urzędem celnym i agencją celną, nadzór nad obiegiem dokumentacji exportowej / prowadzenie dokumentacji biurowej,
inne powierzone zadania.

Miejsce pracy:
14-200 Kamień Duży 4 D, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
URODA POLSKA SP. Z O.O.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • prawo jazdy kat. B
  • Wymagamy: Wykształcenie wyższego, znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację w mowie i pismie. biegłej znajomości programów MS Office; bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, wysokiej kultury osobistej. Oferujemy: Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie; możliwość rozwoju zawodowego. Kontakt osobisty lub mailowy - [email protected] lub tel: 089 644 04 02 - Marcin Gryżwałd

Inne wymagania:
Wymagamy: Wykształcenie wyższego, znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację w mowie i pismie. biegłej znajomości programów MS Office; bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, wysokiej kultury osobistej. Oferujemy: Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie; możliwość rozwoju zawodowego. Kontakt osobisty lub mailowy - [email protected] lub tel: 089 644 04 02 - Marcin Gryżwałd

Osoba do kontaktu:
Marcin Gryżwałd

Nr telefonu:
089 649 04 02

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 08:22
ID ogłoszenia: 39709