To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Tarnów
OPERATOR ZGRZEWARKI (WN)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/3545

Zakres obowiązków:
obsługa maszyny-zgrzewarki, produkcja worków z tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie miasta Tarnowa. Zakres obowiązków: obsługa maszyny-zgrzewarki, produkcja worków z tworzyw sztucznych. Wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie podstawowe, sprawność manualna. Praca w Tarnowie w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00, 15:00-23:00. Wynagrodzenie 4 300,00 zł brutto.

Inne wymagania:
Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie miasta Tarnowa. Zakres obowiązków: obsługa maszyny-zgrzewarki, produkcja worków z tworzyw sztucznych. Wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie podstawowe, sprawność manualna. Praca w Tarnowie w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00, 15:00-23:00. Wynagrodzenie 4 300,00 zł brutto.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Pośrednicy pracy

Nr telefonu:
14 688 23 58

Wymagane dokumenty:
skierowanie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 20:20
ID ogłoszenia: 25201