OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO FUCHS, ATLAS, SENNEBOGEN

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1045

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
Wynagrodzenie do uzgodnienia

Zakres obowiązków:
obsługa żurawia samojezdnego FUCHS, ATLAS, obsługa nowoczesnej elektromaszyny SENNEBOGEN typu 355 E, bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego sprzętu, załadunek złomu AL do brykieciarek, paczkarek hydraulicznych i rozdrabniaczy, transport wewnątrzzakładowy surowców i wyrobów gotowych na miejsce składowania, wykonywanie prac porządkowych w rejonie stanowiska pracy

Miejsce pracy:
41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Pracodawca:
"AMS METAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • zawód: Operator żurawia jezdniowego
  • z, Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: Uprawnienia UDT, uprawnienia na żurawie z chwytakiem do złomu kat. II ż żurawie samojezdne, uprawnienia na koparki do 0,8 m3. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane. INNE: Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy. Pracodawca oferuje: wsparcie we wdrożenie się w obowiązki, możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków

Inne wymagania:
z, Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: Uprawnienia UDT, uprawnienia na żurawie z chwytakiem do złomu kat. II ż żurawie samojezdne, uprawnienia na koparki do 0,8 m3. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane. INNE: Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy. Pracodawca oferuje: wsparcie we wdrożenie się w obowiązki, możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków

Nr telefonu:
32 790 55 99

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon
Dodano: 16.10.2024, 21:00
ID ogłoszenia: 36615