Opieka nad Panem Friedrichem

InterKadra

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Liczba podopiecznych
senior + zdrowa żona

Opis

interkadra_top.png

Jesteśmy działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy:

Data wyjazdu: 29.08
Wynagrodzenie: 1800
form.png

Atuty oferty:

-własny pokój
-brak konieczności robienia zakupów
-przyjemna atmosfera

Opis oferty:

Pan Friedrich porusza się na wózku inwalidzkim, ma problemy z krążeniem, nadciśnienie, lekką demencję. Pan mieszka w domu jednorodzinnym wraz z żoną, która nie wymaga opieki, sama sprząta i gotuje, dzieci, które odwiedzają są bardzo mile dla opiekunki, senior również jest bardzo przyjemnym człowiekiem. Córka robi zakupy.

Obowiązki:

-opieka nad seniorem, pomaganie w codziennych czynnościach, ogólne dbanie o gospodarstwo domowe.

Oczekujemy:

dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
• opłacamy składki ZUS,
• podpisanie jednej, czytelnej umowy,
• możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC,
• atrakcyjne premie za polecenie,
• organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony,
• opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.

Kontakt:

Interkadra
Tel.: 537-710-740, 537-270-350
Www: https://www.opiekunki.interkadra.pl/

Posiadamy centra rekrutacyjne w całym kraju.

form.png

form.png

Dodano: 06.08.2024, 11:04
ID ogłoszenia: 12476