Opieka nad Panią Helgą (76 l.) / język komunikatywny

InterKadra

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
seniorka + zdrowy mąż

Opis

interkadra_top.png

Jesteśmy działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy:

Opieka nad Panią Helgą (76 l.)

Data wyjazdu: 12.09.2024
Wynagrodzenie: 1750€ netto
form.png

Atuty oferty:

- blisko sklepy
- rower do dyspozycji

Opis oferty:

Pani Helga ma 76 lat, mieszka w domu jednorodzinnym wraz z mężem. Seniorka choruje na cukrzycę, nadciśnienie, jest też po udarze. Na co dzień podopieczna porusza się przy pomocy rollatora. Kobieta jest sprawna, do toalety chodzi sama, ale czasem wymaga asekuracji np. na schodach.

Obowiązki:

asekuracja
pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
dotrzymywanie towarzystwa
od czasu do czasu seniorka potrzebuje opieki nocnej

Oczekujemy:

komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
• opłacamy składki ZUS,
• podpisanie jednej, czytelnej umowy,
• możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC,
• atrakcyjne premie za polecenie,
• organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony,
• opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.

Kontakt:

Interkadra
Tel.: 537-710-740, 537-270-350
Www: https://www.opiekunki.interkadra.pl/

Posiadamy centra rekrutacyjne w całym kraju.

form.png

form.png

Dodano: 23.08.2024, 11:34
ID ogłoszenia: 13316