Opieka nad Panią Rosmerie! (90l.)

InterKadra

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

interkadra_top.png

Jesteśmy działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy:

Opieka nad Panią Rosmerie!

Data wyjazdu: 19.08
Wynagrodzenie: 1800 euro
form.png

Atuty oferty:

-bez nocnej opieki
-własny pokój
-własna łazienka

Opis oferty:

Waga: 47 kg Wzrost: 158 cm

Pani choruje na lekką demencję, mieszka sama w domu jednorodzinnym. Przy spacerach, pani Rosmerie porusza się przy pomocy rollatora, natomiast w domu chodzi samodzielnie bądź z laską. Zakupy robi syn, kupuje dobre produkty.

Obowiązki:

pomoc w ubieraniu, myciu, rozbieraniu,
pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
dotrzymywanie towarzystwa

Oczekujemy:

-język niemiecki dobry
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
• opłacamy składki ZUS,
• podpisanie jednej, czytelnej umowy,
• możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC,
• atrakcyjne premie za polecenie,
• organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony,
• opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.

Kontakt:

Interkadra
Tel.: 537-710-740, 537-270-350
Www: https://www.opiekunki.interkadra.pl/

Posiadamy centra rekrutacyjne w całym kraju.

form.png

form.png

Dodano: 07.08.2024, 13:55
ID ogłoszenia: 12572