OPIEKUN K/M

OPIEKUN K/M

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Znajomość języka
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 590 zł

Opis

Numer:
StPr/24/12485

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 590 PLN
Do wynagrodzenia doliczany dodatek za wysługę lat do 20%, dodatek motywacyjny, fundusz socjalny, "13-tka"

Zakres obowiązków:

- świadczenie usług opiekuńczych dla Mieszkańców Domu zgodnie z wyznaczonym rejonem opiekuńczym,
- wykonywanie czynności pielęgnacyjnych: mycie, kąpanie, obcinanie paznokci, golenie, pampersowanie, ubieranie Mieszkańców,
- monitorowanie potrzeb Mieszkańców poprzez stały kontakt z osobami zamieszkującymi w wyznaczonym rejonie opiekuńczym,
- stosowanie profilaktyki przeciwodleżynowej oraz zmiana pozycji ułożeniowej dla Mieszkańców z odleżynami.
- opieka nad Mieszkańcami podczas wyjazdów na medyczne konsultacje specjalistyczne,
- pomoc Mieszkańcom niepełnosprawnym w przemieszczaniu się po terenie Domu

Miejsce pracy:
Dickensa 25, 02-382 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Pracodawca:
Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • zawód: Opiekun w domu pomocy społecznej* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Wymagania: wykształcenie: średnie ogólnokształcące, pół roku doświadczenia zawodowego. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Godziny pracy: dyżury 12-godzinne praca co drugi dzień. Zgłoszenia: tel.: 22 659 60 61, e-mail: [email protected]

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie: średnie ogólnokształcące, pół roku doświadczenia zawodowego. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Godziny pracy: dyżury 12-godzinne praca co drugi dzień. Zgłoszenia: tel.: 22 659 60 61, e-mail: [email protected]

Nr telefonu:
22 659 60 61

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 21.10.2024, 08:27
ID ogłoszenia: 51860