OPIEKUN/KA W ŻŁOBKU  - ART. 60D, DOF. WYNAGRODZENIA 50+

OPIEKUN/KA W ŻŁOBKU - ART. 60D, DOF. WYNAGRODZENIA 50+

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/11112

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLNZakres obowiązków:
Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom. Zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie. Wspomaganie rozwoju dzieci. Zgłaszanie niepokojących objawów u dzieci. Eliminowanie uszkodzonych zabawek. Pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu. Utrzymywanie czystości pomieszczeń. Pomoc przy karmieniu dzieci.

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Oferta prac w ramach art. 60d, dofinansowanie wynagrodzenia 50+. Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Urzędzie, w przedziale wiekowym 50 - 60 lat. Tylko ze skierowaniem Oferta pracy na stanowisko: Opiekun/ka w żłobku zakres obowiązków: Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom. Zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie. Wspomaganie rozwoju dzieci. Zgłaszanie niepokojących objawów u dzieci. Eliminowanie uszkodzonych zabawek. Pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu. Utrzymywanie czystości pomieszczeń. Pomoc przy karmieniu dzieci. Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy: wykształcenie: średnie umiejętności: komunikatywność, cierpliwość, odpowiedzialność, praca z małymi dziećmi. Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 1 - 3 lata. W przypadku obcokrajowców znajomość języka polskiego na poziomie 6 w mowie i piśmie. Praca w godzinach 7 - 15

Inne wymagania:
Oferta prac w ramach art. 60d, dofinansowanie wynagrodzenia 50+. Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Urzędzie, w przedziale wiekowym 50 - 60 lat. Tylko ze skierowaniem Oferta pracy na stanowisko: Opiekun/ka w żłobku zakres obowiązków: Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom. Zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie. Wspomaganie rozwoju dzieci. Zgłaszanie niepokojących objawów u dzieci. Eliminowanie uszkodzonych zabawek. Pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu. Utrzymywanie czystości pomieszczeń. Pomoc przy karmieniu dzieci. Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy: wykształcenie: średnie umiejętności: komunikatywność, cierpliwość, odpowiedzialność, praca z małymi dziećmi. Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 1 - 3 lata. W przypadku obcokrajowców znajomość języka polskiego na poziomie 6 w mowie i piśmie. Praca w godzinach 7 - 15

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Centrala UP

Nr telefonu:
22 391 13 00

Wymagane dokumenty:
CV,DO

Źródło: CBOP

Dodano: 15.10.2024, 03:20
ID ogłoszenia: 27607