OPIEKUN MEDYCZNY

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1115

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 500 PLN

Zakres obowiązków:
Organizowanie i wykonywanie czynności higienicznych i pielęgnacyjnych oraz modyfikowanie działań, karmienie i pomoc w spożywaniu posiłków mieszkańcom niepełnosprawnym, przestrzeganie obowiązujących procedur sanitarno higienicznych, wykonywanie czynności higienicznych w otoczeniu mieszkańca, wykonywanie czynności opiekuńczych wobec osób chorych i niesamodzielnych, praca w godzinach nocnych

Osoby zainteresowane ofertą pracy są proszone o kontakt telefoniczny nr 58-531-30-35 lub bezpośrednio u pracodawcy (ul. Niepodległości 10, 83-110 Tczew) w godz. 8:00-14:00

Miejsce pracy:
NIEPODLEGŁOŚCI 10, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Pracodawca:
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W TCZEWIE

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne
  • zawód: Opiekun medyczny*
  • Wymagania konieczne: Dyplom w zawodzie, certyfikat kwalifikacji zawodowej, świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie (opiekun medyczny); zaświadczenie o wpisie do rejestru zawodów medycznych Wykształcenie: policealna szkoła (MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE) odpowiedniej specjalności i tytuł zawodowy (opiekun medyczny) Wymagania pożądane: policealne w zawodzie opiekun medyczny Wykształcenie: pomaturalne / policealne potwierdzające kwalifikacje w zawodzie

Inne wymagania:
Wymagania konieczne: Dyplom w zawodzie, certyfikat kwalifikacji zawodowej, świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie (opiekun medyczny); zaświadczenie o wpisie do rejestru zawodów medycznych Wykształcenie: policealna szkoła (MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE) odpowiedniej specjalności i tytuł zawodowy (opiekun medyczny) Wymagania pożądane: policealne w zawodzie opiekun medyczny Wykształcenie: pomaturalne / policealne potwierdzające kwalifikacje w zawodzie

Osoba do kontaktu:
Wioletta Niewiarowska - Mindak

Nr telefonu:
58- 531-30-35

Wymagane dokumenty:
CV

Termin: w dni robocze w godz. 8:00-14:00
Dodano: 16.10.2024, 19:47
ID ogłoszenia: 35222