OPIEKUN OSOBY STARSZEJ I/LUB NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 830 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0420

Zakres obowiązków:
Usługi sąsiedzkie obejmują pomoc w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych, podstawową opiekę higieniczno - pielęgnacyjną przez którą należy rozumieć formy wsparcia niewymagające specjalistycznej wiedzy i kompetencji oraz w miarę potrzeb i możliwości zapewnienie kontaktów z otoczenmiem.

Miejsce pracy: 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie
Pracodawca: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "JA-TY-MY"
Liczba godzin pracy w tygodniu: 5

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  • - Kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lutego 2012r. w sprawie podstawy programowej kształcenia w zawodach. - Umiejętność czytania dokumentacji medycznej. - Przestrzeganie zasad etyki zawodowej. - Ukończone kształcenie w zawodzie asystenta osoby niepełnosprawnej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lutego 2012r. w sprawie podstawy programowej kształcenia w zawodach. - doświadczenie zawodowe lub osobiste, min. 3 miesiące.

Inne wymagania:
- Kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lutego 2012r. w sprawie podstawy programowej kształcenia w zawodach. - Umiejętność czytania dokumentacji medycznej. - Przestrzeganie zasad etyki zawodowej. - Ukończone kształcenie w zawodzie asystenta osoby niepełnosprawnej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lutego 2012r. w sprawie podstawy programowej kształcenia w zawodach. - doświadczenie zawodowe lub osobiste, min. 3 miesiące.

Osoba do kontaktu:
Paulina Ciąćka

Nr telefonu:
733 440 885

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 830 PLN
System wynagradzania godzinowy
Dodano: 12.10.2024, 15:50
ID ogłoszenia: 24801