OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0770

Zakres obowiązków:
Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze, higieniczne m. in. karmienie, ubieranie, zmiana pieluchomajtek, zmiana pozycji ułożeniowej, pomoc w adaptacji, organizacja czasu wolnego, dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców.

Miejsce pracy: Grabie 28, 32-002 Grabie, powiat: wielicki, woj: małopolskie
Pracodawca: Stowarzyszenie Pomocy Socjalnej GAUDIUM ET SPES
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Mile widziany dyplom opiekuna w DPS lub opiekuna medycznego. Mile widzine doświadczenie. Dyspozycyjność, cierpliwość, wrażliwość, empatia. Aktualne badania sanitarno epidemiologiczne (badanie na nosicielstwo).

Inne wymagania:
Mile widziany dyplom opiekuna w DPS lub opiekuna medycznego. Mile widzine doświadczenie. Dyspozycyjność, cierpliwość, wrażliwość, empatia. Aktualne badania sanitarno epidemiologiczne (badanie na nosicielstwo).

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Sala

Nr telefonu:
12 278 55 65

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Skierowanie

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
dwie zmiany: 7:00 i 19:00 (praca po 12h wg grafika dyżurnego) praca w dni wolne

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 19:30
ID ogłoszenia: 25129