Opieka dla Seniora
Opiekunka do starszego pana do 1600 eur+ opłacony przejazd

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
senior + zdrowa żona

Opis

ods_top.png

Opiekunka do starszego pana do 1600 eur + opłacony przejazd
Miejscowość: 35066 Frankenberg/Hessen / koło Marburga
Wynagrodzenie:  1600 eur
Termin: Od 13.09.2024 na 2 miesiące

form.png

O PODOPIECZNYM:

83 lat, 60 kg, 170 cm - Alzeheimer, - nietrzymanie moczu/pampersy, - leżący - bez transferu,

OBOWIĄZKI:

🚩Do zadań opiekunki należy : - pomoc żonie podopiecznego w prowadzeniu domu - poranna i wieczorna higiena /córka kąpie podopiecznego raz w tygodniu/ - promowanie ofert i firmy Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. w mediach społecznościowych

WARUNKI MIESZKANIOWE:

Warunki mieszkaniowe: - dom na wsi
Warunki dla opiekunki: - osobne mieszkanko przy domu podopiecznego, internet

WYMAGANIA:

Język niemiecki na poziomie podstawowym

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

form.png

form.png

Dodano: 06.08.2024, 10:26
ID ogłoszenia: 12449