OPIEKUNKA DZIECIĘCA DOMOWA / ODRABIANIE ZADAŃ DOMOWYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Znajomość języka
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/0838

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN
godzinowoZakres obowiązków:
opieka nad trójką dzieci w wieku szkolny (1-3 klasa podstawowa) w domu klienta, pomoc w odrabianiu zadań domowych oraz zadań w języku angielskim

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Pracodawca: MIRAOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 25

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • mile widziane doświadczenie, umiejętności pracy z dziećmi w wieku szkolnym, niekaralność, osoba niepaląca, mile widziane osoby z Ukrainy, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym wykonywanie zadań z dziećmi

Inne wymagania:
mile widziane doświadczenie, umiejętności pracy z dziećmi w wieku szkolnym, niekaralność, osoba niepaląca, mile widziane osoby z Ukrainy, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym wykonywanie zadań z dziećmi

Osoba do kontaktu:
Tetiana Herasymenko

Nr telefonu:
733600492

[email protected]

CV; Praca w godzinach 13:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku; W przypadku braku kontaktu telefonicznego z osobą wskazaną proszę o przesłanie CV na adres e-mail lub wiadomości z wizytówką na podany nr telefonu;

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 12:13
ID ogłoszenia: 26083