PEDAGOG

PEDAGOG

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/6019

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 000 PLN
Praca w godzinach: 7:30-15:30

Zakres obowiązków:
Praca w Warsztacie Terapii Zajęciowej z osobami dorosłymi z różnego rodzaju niepełnosprawnościami w szczególności z niepełnosprawnością intelektualną.
Tworzenie Indywidualnych Programów Rehabilitacji w zakresie m.in. umiejętności szkolnych.
Prowadzenie zajęć reedukacyjnych w oparciu o założenia Indywidualnych Programów Rehabilitacji.
Wspieranie uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej.
Współpraca z zespołem terapeutycznym oraz rodzinami, opiekunami Uczestników Warsztatu.

Miejsce pracy:
Górali 19, 31-917 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Pracodawca:
STOWARZYSZENIE POMOCY SOCJALNEJ GAUDIUM ET SPES

Liczba godzin pracy w tygodniu:
30

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • zawód: Pedagog specjalny
  • Umiejętności: dobór swoistych metod oraz form rewalidacji dorosłych osób z niepełnosprawnościami oraz skutecznych strategii współpracy z rodzinami, opiekunami. Uprawnienia: wykształcenie pedagogiczne - pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika/ edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, terapia pedagogiczna lub inne pokrewne uprawniające do pracy w zawodzie.

Inne wymagania:
Umiejętności: dobór swoistych metod oraz form rewalidacji dorosłych osób z niepełnosprawnościami oraz skutecznych strategii współpracy z rodzinami, opiekunami. Uprawnienia: wykształcenie pedagogiczne - pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika/ edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, terapia pedagogiczna lub inne pokrewne uprawniające do pracy w zawodzie.

Osoba do kontaktu:
Magdalena Gromada

Nr telefonu:
12 644 29 33

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 16:21
ID ogłoszenia: 30733