To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Wojnicz
PEDAGOG SPECJALNY (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/3474

Zakres obowiązków:
Pedagog specjalny

Miejsce pracy: Jagiellońska 17, 32-830 Wojnicz, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Pracodawca: Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu
Liczba godzin pracy w tygodniu: 3

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Wymagania: wykształcenie wyższe mgr kierunkowe - pedagog specjalny, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Wojniczu, od pon. do pt., w przedziale godz.: 07:30 - 15:30 (praca na 0,11 etatu tj. 3h tygodniowo). Wynagrodzenie od 545,33 zł brutto w zależności od stopnia awansu zawodowego. Kontakt: Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu, ul. Jagiellońska 17, 32-830 Wojnicz, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 14 679 00 27, 14 679 00 05; zgłoszenie z CV.

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie wyższe mgr kierunkowe - pedagog specjalny, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Wojniczu, od pon. do pt., w przedziale godz.: 07:30 - 15:30 (praca na 0,11 etatu tj. 3h tygodniowo). Wynagrodzenie od 545,33 zł brutto w zależności od stopnia awansu zawodowego. Kontakt: Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu, ul. Jagiellońska 17, 32-830 Wojnicz, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 14 679 00 27, 14 679 00 05; zgłoszenie z CV.

Osoba do kontaktu:
Magdalena Guzy

Nr telefonu:
14 679 00 27, 14 679 00 05

Wymagane dokumenty:
CV, skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 545,33 PLN
w zależności od stopnia awansu zawodowego
Dodano: 12.10.2024, 22:27
ID ogłoszenia: 25393