To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Rychwałd
PEDAGOG SPECJALNY (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer: StPr/24/3324

Zakres obowiązków:
Prowadzenie dokumentacji psychologiczno-pedagogicznej oraz zajęć z pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Miejsce pracy: 33-171 Rychwałd 120, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Pracodawca: Publiczna Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie
Liczba godzin pracy w tygodniu: 15

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe - (zgodnie z rozporządzeniem MEiN z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli), przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie. Praca w Rychwałdzie, od poniedziałku do piątku w przedziale godz. 07:00-15:00 - 15 godz./tyg. (3 dni w tygodniu w zależności od planu zajęć). Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Wynagrodzenie: 3 500 zł brutto. Kontakt: Publiczna Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie, 33-171 Rychwałd 120, CV należy przesyłać na adres e-mail: [email protected] lub kontaktować się telefonicznie: 600 122 503.

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe - (zgodnie z rozporządzeniem MEiN z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli), przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie. Praca w Rychwałdzie, od poniedziałku do piątku w przedziale godz. 07:00-15:00 - 15 godz./tyg. (3 dni w tygodniu w zależności od planu zajęć). Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Wynagrodzenie: 3 500 zł brutto. Kontakt: Publiczna Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie, 33-171 Rychwałd 120, CV należy przesyłać na adres e-mail: [email protected] lub kontaktować się telefonicznie: 600 122 503.

Osoba do kontaktu:
Marta Golec

Nr telefonu:
600 122 503

[email protected]

Wymagane dokumenty:
skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 3 500 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 02:47
ID ogłoszenia: 25786