PIEKARZ

PIEKARZ

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 400 PLN

Opis

Numer: StPr/2024-09-16/2335

Zakres obowiązków:
Czynności związane z wytwarzaniem pieczywa

Miejsce pracy: Krakowska 158, 32-051 Zelczyna, powiat: krakowski, woj: małopolskie
Pracodawca: PIEKARNIA "SZARLOTKA" WŁADYSŁAW RADOMSKI SPÓŁKA JAWNA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wymagana książeczka zdrowia. Mile widziane osoby chętne do przyuczenia. Praca od poniedziałku do piatku w godz. 13.00 - 21.00 Wynagrodzenie od 4 400zł w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia Okres próbny - 6 miesięcy Możliwość zakwaterowania

Inne wymagania:
Wymagana książeczka zdrowia. Mile widziane osoby chętne do przyuczenia. Praca od poniedziałku do piatku w godz. 13.00 - 21.00 Wynagrodzenie od 4 400zł w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia Okres próbny - 6 miesięcy Możliwość zakwaterowania

Osoba do kontaktu:
Renata Radomska

Nr telefonu:
501051439

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: [email protected]

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 400 PLN
Praca od poniedziałku do piatku w godz. 13.00 - 21.00 Wynagrodzenie od 4 400zł w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia Okres próbny - 6 miesięcy Możliwość zakwaterowania

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 00:00
ID ogłoszenia: 25531