PIEKARZ (O)

PIEKARZ (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
4 500 - 5 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3646

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 500 do 5 500 PLN

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych,
- wytwarzanie ciast na różne rodzaje pieczywa w określanych warunkach technicznych,
- przygotowywanie mieszanek surowcowych mąk i dodatków

Miejsce pracy:
Wolicka 19, 32-830 Wojnicz, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Pracodawca:
GALA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, orzeczenie sanitarno - epidemiologiczne, znajomość metod i technik produkcji, umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii produkcyjnych, zaangażowanie, dyspozycyjność. Praca w Wojniczu od pon. do niedz. w godz.: I zmiana: 05:00 - 13:00, II zmiana 13:00 - 21:00, III zmiana 21:00 - 05:00. Wynagrodzenie: od 4 500 zł - 5 500 zł brutto. Kontakt: GALA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wolicka 19, 32-830 Wojnicz; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 781 643 143 lub 883 849 876.

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, orzeczenie sanitarno - epidemiologiczne, znajomość metod i technik produkcji, umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii produkcyjnych, zaangażowanie, dyspozycyjność. Praca w Wojniczu od pon. do niedz. w godz.: I zmiana: 05:00 - 13:00, II zmiana 13:00 - 21:00, III zmiana 21:00 - 05:00. Wynagrodzenie: od 4 500 zł - 5 500 zł brutto. Kontakt: GALA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wolicka 19, 32-830 Wojnicz; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 781 643 143 lub 883 849 876.

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Kierońska

Nr telefonu:
781 643 143, 883 849 876

Wymagane dokumenty:
skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny
Dodano: 16.10.2024, 16:41
ID ogłoszenia: 31416