PIELĘGNIARKA

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 2 900 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0943

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 2 900 PLN

Zakres obowiązków:
- planowanie i organizacja opieki medycznej nad żołnierzami oraz pracownikami resortu obrony narodowej
- udzielanie pomocy doraźnej;
- planowanie i organizacja szczepień ochronnych żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej
- prowadzenie dokumentacji wakcynacji żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej oraz komputerowej bazy szczepień
- prowadzenie gospodarki lekami i materiałami opatrunkowymi

Miejsce pracy:
Wojska Polskiego 300, 25-205 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Pracodawca:
33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE

Liczba godzin pracy w tygodniu:
20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki, umiejętność obsługi komputera oraz Pakietu Office, dyspozycyjność, inicjatywa, samodzielność, zdolność adaptacji w nowych warunkach pracy. Kurs kwalifikacyjny medycyny pracy, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

Inne wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki, umiejętność obsługi komputera oraz Pakietu Office, dyspozycyjność, inicjatywa, samodzielność, zdolność adaptacji w nowych warunkach pracy. Kurs kwalifikacyjny medycyny pracy, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

Nr telefonu:
261 162 508

[email protected]

Curriculum Vitae, list motywacyjny (zawierający dokładne wskazanie stanowiska pracy, na które składana jest aplikacja) Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone aktualną datą i własnoręcznym podpisem kandydata oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia. https://33wog.wp.mil.pl/bip/a-ogoszenia/oferty-pracy/

Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta
Dodano: 16.10.2024, 18:30
ID ogłoszenia: 33810