PLANISTA PRODUKCJI

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
5 000 - 10 000 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/1980

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 do 10 000 PLN
w zależności od umiejętności

Zakres obowiązków:
Optymalne planowanie produkcji na poszczególne maszyny uwzględniające dobre praktyki oraz poziom zamówień od klientów; totrzymywanie jakości odpowiadającej obowiązującym normom, ewidencjonowanie działań z zakresu planowania oraz prowadzenie wymaganych statystyk; konstruktywna współpraca z innymi działami zmierzająca do sprawnej realizacji zadań; zarządzanie procesami przepływu półproduktu; przygotowywanie planów produkcyjnych;
aktualizacja oraz kontrola realizacji planów produkcyjnych,
zapewnianie spójności parametrów planistycznych informacji.

Miejsce pracy:
14-200 Kamień Duży 4 D, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
URODA POLSKA SP. Z O.O.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • zawód: Planista produkcyjny (wymagany staż - lata: 2)
  • Wymagania: Wykształcenie wyższe; doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lat, biegła znajomość programów MS Office; bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, wysoka kultura osobista. Oferujemy: Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie; możliwość rozwoju zawodowego.

Inne wymagania:
Wymagania: Wykształcenie wyższe; doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lat, biegła znajomość programów MS Office; bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, wysoka kultura osobista. Oferujemy: Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie; możliwość rozwoju zawodowego.

Nr telefonu:
896490402

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Cv

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 08:51
ID ogłoszenia: 40282