To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Koszalin
POD/INSPEKTOR/ST. SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer:
StPr/24/1957

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 PLN

Zakres obowiązków:
1. Ewidencja finansowo-księgowa wpłat z tytułu należności wynikających z opłaty dodatkowej, zajęcia pasa drogowego, korzystania z przystanków komunikacji miejskiej, wycinki drzew, sprzedaży drewna, odszkodowań, przejazdów nienormatywnych, sprzedaży materiałów z odzysku, najmu lokali.
2. Tworzenie przypisów w programie finansowo-księgowym do należności wynikających z opłaty dodatkowej, zajęcia pasa drogowego, korzystania z przystanków komunikacji miejskiej, wycinki drzew, sprzedaży drewna, odszkodowań, przejazdów nienormatywnych, sprzedaży materiałów z odzysku, najmu lokali.
3. Sporządzanie upomnień lub wezwań do zapłaty z tytułu zobowiązań wynikających z opłaty dodatkowej, zajęcia pasa drogowego, korzystania z przystanków komunikacji miejskiej, wycinki drzew, sprzedaży drewna, itp.

Miejsce pracy:
Połczyńska 24, 75-815 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe
  • Wymagania niezbędne: Pracownikiem zatrudnionym na tym stanowisku może być osoba, która: - posiada obywatelstwo polskie, - ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, - posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnianie na stanowisku urzędniczym, - nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, - cieszy się nieposzlakowaną opinią, - posiada wykształcenie średnie/wyższe ekonomiczne lub pokrewne , - staż pracy min. 3 lata Wymagania dodatkowe (pożądane): - znajomość regulacji prawnych: ustawa o finansach publicznych, ustawa o drogach publicznych, ustawa o egzekucji w administracji, ustawa kodeks postępowania administracyjnego - znajomość zagadnień związanych z dochodami jednostek samorządu terytorialnego, - wykształcenie ekonomiczno-techniczne lub administracyjno-techniczne, - znajomość pakietu MS Office, Excel - umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność zarządzania czasem pracy i pracą pod presją czasu , umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej.

Inne wymagania:
Wymagania niezbędne: Pracownikiem zatrudnionym na tym stanowisku może być osoba, która: - posiada obywatelstwo polskie, - ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, - posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnianie na stanowisku urzędniczym, - nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, - cieszy się nieposzlakowaną opinią, - posiada wykształcenie średnie/wyższe ekonomiczne lub pokrewne , - staż pracy min. 3 lata Wymagania dodatkowe (pożądane): - znajomość regulacji prawnych: ustawa o finansach publicznych, ustawa o drogach publicznych, ustawa o egzekucji w administracji, ustawa kodeks postępowania administracyjnego - znajomość zagadnień związanych z dochodami jednostek samorządu terytorialnego, - wykształcenie ekonomiczno-techniczne lub administracyjno-techniczne, - znajomość pakietu MS Office, Excel - umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność zarządzania czasem pracy i pracą pod presją czasu , umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej.

Osoba do kontaktu:
Alina Góral

Nr telefonu:
943118069

[email protected]

dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -15:00, praca na czas określony: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej ZDiT w Koszalinie

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
Dodano: 17.10.2024, 16:47
ID ogłoszenia: 44217