PODINSPEKTOR W WYDZIALE OCHRONY ŚRODOWISKA I ROLNICTWA - OFERTA KONKURSOWA

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
4 900 - 5 300 zł

Opis

Numer:
StPr/24/0886

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 900 do 5 300 PLN

Zakres obowiązków:
prowadzenie spraw wynikających z ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, w tym przygotowanie projektów decyzji zezwalających na wyłączenie gruntów z produkcji rolnej oraz projektów decyzji o ustalenie opłat za niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa wyłączenie gruntów z produkcji rolniczej, przygotowanie projektów zaświadczeń dla gruntów rolnych niewymagających uzyskania decyzji, a także projektów zaświadczeń, że działka nie jest ujęta uproszczonym planem urządzenia lasu lub decyzją

Miejsce pracy:
Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Pracodawca:
STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: admin., geod., geografia, ochr. środ., rolni., nauki śclsłe, pokrewne
  • obsługa komputera
  • co najmniej 3 lata stażu pracy na stanowiskach związanych z ochroną środowiska; szczegółowe informacje w ogłoszeniu o naborze na stronie: www.bip.tarnogorski.pl

Inne wymagania:
co najmniej 3 lata stażu pracy na stanowiskach związanych z ochroną środowiska; szczegółowe informacje w ogłoszeniu o naborze na stronie: www.bip.tarnogorski.pl

Osoba do kontaktu:
Hanna Wyszyńska

Nr telefonu:
323813724

Szczegółowe informacje w ogłoszeniu o naborze na stronie: www.bip.tarnogorski.pl

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Dodano: 21.10.2024, 10:27
ID ogłoszenia: 52223