POLICJANT

POLICJANT

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 6 427,90 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/0406

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
od 6 427,9 PLN

Zakres obowiązków:
Stanowisko proponowane w ofercie dotyczy pracy na podstawowym etacie policjanta komórki patrolowo-interwencyjnej lub ruchu drogowego. W praktyce oznacza to, że po przyjęciu otrzymujecie Państwo stanowisko kursanta i kierowani jesteście do Szkoły Policji na okres 7 miesięcy. Po pozytywnym jej ukończeniu mianowani jesteście na stanowisko policjanta w wydziale Prewencji lub Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach albo w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu Policji w Rogoźnie. W przypadku wyrażenia zainteresowania pracą w Policji w innych jednostkach np. w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu, Oddziale Prewencji Policji w Poznaniu, czy innych powiatach, tutejsza jednostka przyjmie od Państwa zgłoszenia do tych Jednostek. Zapraszamy do rozmów bezpośrednich.

Miejsce pracy:
Piłsudskiego 54, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
Komenda Powiatowa Policji w Obornikach

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Policja nie oczekuje żadnego doświadczenia zawodowego. Do zawodu przygotowujemy samemu, kierując policjanta do Szkoły Policji. Szkolenie zawodowe podstawowe rozpoczyna się bezpośrednio po przyjęciu do Policji i trwa 7 miesięcy. Do ukończenia szkolenia uposażenie wynosi 4995,30 zł brutto. Kandydat do Policji musi mieć minimum wykształcenie średnie lecz matura NIE JEST obowiązkowa. Kontakt z pracodawcą: - tel. 47 772 42 00 - e- mail: [email protected] - www.oborniki.policja.gov.pl - infolinia KWP w Poznaniu: tel. 609 602 257

Inne wymagania:
Policja nie oczekuje żadnego doświadczenia zawodowego. Do zawodu przygotowujemy samemu, kierując policjanta do Szkoły Policji. Szkolenie zawodowe podstawowe rozpoczyna się bezpośrednio po przyjęciu do Policji i trwa 7 miesięcy. Do ukończenia szkolenia uposażenie wynosi 4995,30 zł brutto. Kandydat do Policji musi mieć minimum wykształcenie średnie lecz matura NIE JEST obowiązkowa. Kontakt z pracodawcą: - tel. 47 772 42 00 - e- mail: [email protected] - www.oborniki.policja.gov.pl - infolinia KWP w Poznaniu: tel. 609 602 257

Osoba do kontaktu:
Kadry Policja

Nr telefonu:
477724325 477724200

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, inny - infolinia KWP w Poznaniu 609 602 257
Dodano: 17.10.2024, 09:59
ID ogłoszenia: 41269