To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Lublin
POMOC DOMOWA

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Znajomość języka
niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer: StPr/24/2420

Zakres obowiązków:
Prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie), pomoc podopiecznym w utrzymaniu higieny osobistej, ubieraniu się, spożywaniu posiłków, organizacja czasu wolnego podopiecznym (spacery, gry planszowe, spotkania ze znajomymi) itp. Udział w akcjach promujących zleceniodawcę.
Konieczna jest zgoda kandydata na wykonywanie zleceń w różnych miejscowościach w Polsce oraz na okresowe oddelegowanie do wykonywania zlecenia poza Polską, a także znajomość języka niemieckiego od poziomu A2 ze względu na to, że zleceniodawca pozyskuje klientów również z obszaru niemieckojęzycznego mieszkających w Polsce i krajach sąsiednich w UE i okresowo oddelegowuje tam swoich zleceniobiorców. Charakter zleconych zadań wymusza znajomość języka niemieckiego przez kandydata.

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
Pracodawca: kontakt przez PUP

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • zawód: Pomoc domowa
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • [Inne] : Atutem będzie czynne prawo jazdy i doświadczenie w pracy w charakterze pomocy domowych oraz ukończenie kursu lub szkoły dla opiekunów.

Inne wymagania:
[Inne] : Atutem będzie czynne prawo jazdy i doświadczenie w pracy w charakterze pomocy domowych oraz ukończenie kursu lub szkoły dla opiekunów.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Elżbieta Zdeb

Nr telefonu:
814665221

Wymagane dokumenty:
skierowanie

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 30 PLN
praca w przedziale godzin 07.00-20.00
Dodano: 11.10.2024, 11:40
ID ogłoszenia: 22241