POMOC KUCHENNA

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
1. przygotowywanie i wydawanie posiłków dla mieszkanek DPS o wyznaczonych godzinach wskazanych w dokumentach wewnętrznych DPS;
2. dbałość o dobre jakościowo produkty wykorzystywane do przygotowania posiłków, sprawdzanie terminów ważności do spożycia;
3. dbanie o najwyższą jakość, smak i estetykę wydawanych posiłków;
4. utrzymywanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń kuchni, stołówki, zaplecza, naczyń i odpowiedzialność za wyżej wymieniony stan (wzorcową czystość w kuchni);
5. porcjowanie posiłków zgodnie z normami żywienia, m.in. wartością energetyczną;
6. przygotowywanie i przechowywanie próbek pokarmowych zgodnie z zaleceniami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej;
7. dokładne rozdrabnianie i przecieranie posiłków dla mieszkanek DPS;
8. pomoc w karmieniu na stołówce DPS oraz zawożenie posiłków do pokoi mieszkanek DPS;
9. nalewanie napojów mieszkankom DPS oraz pomoc mieszkankom DPS w spożywaniu napojów;
10. odkrajanie skórek z pieczywa mieszkankom DPS;
11. dbanie o estetykę, czystość osobistą i ubioru: fartuch, nakrycie głowy, obuwie;
12. dbanie o sprzęt i naczynia kuchenne, zgłaszanie powstałych usterek oraz wszelkich nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla zdrowia lub życia;
13. życzliwy i taktowny stosunek do mieszkanek DPS i współpracowników;
14. współpraca z innymi pracownikami oraz Zleceniobiorcami DPS;
15. wykonywanie innych czynności w przypadkach uzasadnionych potrzebami Pracodawcy lub wynikających z potrzeb DPS-u;
16. uczestniczenie w szkoleniach i dokształcanie się;
17. sumienne i staranne wykonywanie pracy i stosowanie poleceń Pracodawcy, które dotyczą świadczonych usług, jeżeli nie są one sprzeczne z przepisami prawa lub umową zlecenia;
18. znajomość i przestrzeganie przepisów prawa związanych z realizowanym zakresem czynności;
19. przestrzeganie regulaminu pracy i ustalonego w zakładzie porządku oraz obowiązujących procedur;
20. przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych, w tym udział w wymaganych szkoleniach z tego zakresu;
21. dbanie o dobro zakładu pracy, chronienie jego mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić Pracodawcę na szkodę;
22. niezwłoczne zawiadomienie Pracodawcy o zauważonym w zakładzie pracy wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego;
23. przestrzeganie zasad współżycia społecznego;
24. inne czynności, nie wymienione powyżej, a niezbędne do realizacji czynności powyżej wskazanych.

Praca w godz.: 6:30-14:30, 11:30-19:30.

Oferta dostępna w sali G.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 603 742 737.

Miejsce pracy: Farna 3, 51-313 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DOROSŁYCH PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR MARYI NIEPOKALNANEJ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: podstawowe
  • zawód: Pomoc kuchenna
  • wykształcenie: podstawowe lub zasadnicze zawodowe, staż pracy: brak wymagań

Osoba do kontaktu:
Elżbieta Wypiórczyk

Nr telefonu:
603 742 737

Preferowane formy kontaktu: telefon

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
+ wysługa za lata pracy + dodatek za pracę w dni świąteczne - 45% stawki godzinowej
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 12:21
ID ogłoszenia: 17040