POMOC ORGANIZATORA USŁUG TURYSTYCZNYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 zł

Opis

Numer:
StPr/24/1147

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Zakres obowiązków:
Przygotowanie ofert turystycznych, weryfikacja atrakcji turystycznych, miejsc noclegowych i gastronomicznych, pomoc przy dokonywaniu rezerwacji atrakcji, noclegów i posiłków, telefonowanie do klientów z potwierdzeniami i aktualizacjami dotyczącymi rezerwacji, obsługa kasy fiskalnej i dokumentów kasowych, fakturowanie wpłat klientów, tworzenie i weryfikacja umów turystycznych, porządkowanie i archiwizacja dokumentów podróżnych, wprowadzanie danych do systemów rezerwacyjnych, pomoc przy kompletowaniu, weryfikacji przekazywaniu dokumentów kosztowych do biura rachunkowego.
Umowa o pracę na czas określony - min. 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana w godz. 08:00 - 16:00.

Miejsce pracy:
Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie branżowe, średnie zawodowe
  • obsługa komputera - Ms Office
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, umiejętność obsługi programów z pakietu MsOffice w stopniu podstawowym, mile widziane doświadczenie zawodowe w organizacji lub sprzedaży, mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Inne wymagania:
Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, umiejętność obsługi programów z pakietu MsOffice w stopniu podstawowym, mile widziane doświadczenie zawodowe w organizacji lub sprzedaży, mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Doradca klienta

Nr telefonu:
67 215 11 27

Wymagane dokumenty:
skierowanie do pracodawcy po odbytym stażu
Dodano: 17.10.2024, 13:51
ID ogłoszenia: 43737