POMOCNIK BRUKARZA

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
4 300 - 8 000 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Układanie kostki brukowej zgodnie z projektem i standardami budowlanymi ,
Wykonywanie podłoża pod kostkę brukową (wykop, podbudowa z kruszywa, warstwa spoiny),
Cięcie i dopasowywanie kostek brukowych,
Układanie krawężników i obrzeży,
Wykorzystywanie narzędzi i maszyn specjalistycznych do prac brukarskich,
Konserwacja i naprawa istniejących nawierzchni brukowanych,
Zachowanie porządku na placu budowy i dbanie o bezpieczeństwo pracy,
Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego,
Pielęgnacja narzędzi i maszyn brukarskich,
Przestrzeganie norm bhp i ppoż.,
Umowa o pracę lub umowa zlecenie (160 godzin miesięcznie).
Praca w godz.: 8:00-18:00.
Miejsce wykonywania pracy: województwo dolnośląskie (wyjazdy jednodniowe).
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 667 423 269, e-mail: [email protected]

Miejsce pracy: Woj. dolnośląskie, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: GALAXY HOLDING GROUP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • zawód: Brukarz
  • wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe, staż pracy: 2-3 lata, doświadczenie w pracy na budowie jako brukarz, umiejętności układania kostki brukowej oraz innych materiałów brukarskich, znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na budowie, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem, staranność, sumienność i punktualność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, kultura osobista i estetyka pracy, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Nr telefonu:
667 423 269

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wynagrodzenie:
od 4 300 do 8 000 PLN
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 10:22
ID ogłoszenia: 16777