POŚREDNIK PRACY W MŁODZIEŻOWYM CENTRUM KARIERY W PRUSZCZU GDAŃSKIM

Gdański Urząd Pracy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/8994

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
dokładna informacja odnośnie wynagrodzenia będzie podana podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, fundusz motywacyjny/nagród, dofinansowywanie do wypoczynku pracownika oraz do zorganizowanego wypoczynku dziecka, świadczenia rzeczowe lub pieniężne z okazji świąt.

Zakres obowiązków:
Nawiązywanie kontaktów z pracodawcami. Rozpoznawanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku pracy oraz potrzeb potencjalnych pracowników. Pozyskiwanie ofert pracy. Ewidencjonowanie osób poszukujących pracy oraz ich kompleksowa obsługa. Wydawanie skierowań do pracy. Obsługa programu komputerowego "Młodzieżowe Pośrednictwo Pracy - Tezeusz". Sporządzanie okresowych sprawozdań oraz innej dokumentacji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.

Miejsce pracy:
Wojska Polskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Pracodawca:
Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa pracy lub pokrewne), umiejętności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych, obsługa pakietu MS Office. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz orzeczenie o niepełnosprawności.

Inne wymagania:
wykształcenie wyższe, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa pracy lub pokrewne), umiejętności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych, obsługa pakietu MS Office. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz orzeczenie o niepełnosprawności.

Nr telefonu:
58 301 79 16

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 19:39
ID ogłoszenia: 34997