Opieka dla Seniora
Potrzebna opiekunka do małżeństwa 1800 eur

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla pary/małżeństwa
Liczba podopiecznych
do małżeństwa

Opis

ods_top.png

👴👵Potrzebna opiekunka do małżeństwa
Miejscowość: 75395 Ostelsheim
Wynagrodzenie:  1800,00 eur
Termin: 7.08.2024

form.png

O PODOPIECZNYM:

Podopieczni poruszają się w miarę samodzielnie, mają 85 i 84 lata. Podopieczny ma demencję i nosi aparat słuchowy, a podopieczna osteoporozę.

OBOWIĄZKI:

Do zadań opiekunki należą: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc w codziennych czynnościach higieny osobistej, towarzyszenie w codzienności.

WARUNKI MIESZKANIOWE:

Mieszkają w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, z osobną łazienką, dostęp do internetu.

WYMAGANIA:

Wymagany komunikatywny min. niemiecki, mile widziane prawo jazdy (chociaż niekoniecznie musi być).

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

form.png

form.png

Dodano: 06.08.2024, 10:32
ID ogłoszenia: 12447