POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH, STANOWISKO: SENIOR INTEGRATION ARCHITECT

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Tryb pracy
Zdalna
Znajomość języka
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 30 000 zł

Opis

Numer:
StPr/24/1990

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 30 000 PLN

Zakres obowiązków:

- podejmowanie decyzji, definiowanie i dokumentowanie sposobu przeprowadzania integracji zarówno w projektach, jak i na poziomie strategicznym,
- wspieranie wdrożenia i wspieranie rozwiązania integracyjnego na platformach Coloplast Integration, takich jak MuleSoft, IBM Sterling B2B Integrator i IBM Integration Bus,
- zaangażowanie w projektowanie i realizację architektury strategicznej,
- zapewnienie przeglądu architektury integracji,
- prezentacja i edukacja w tematyce architektonicznej i technicznej

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • OBSŁUGA PAKIETU MICROSOFT OFFICE- PISANIE FORMATOWANIE TEKSTÓW W MS WORD, DOKONYWANIE OBLICZEŃ W MS EXEL, WYKONYWANIE WYKRESÓW, SPORZĄDZANIE PREZENTACJI W MS POWERPOINT
  • Dobra znajomość lokalnych systemów i wymagań związanych z opieką zdrowotną. Bardzo dobra znajomość produktów Coloplast: MuleSoft. Dobra dbałość o szczegóły i dokładność przy oczekiwanej wydajności. Wiedza Coloplast Integration, takich jak MuleSoft, IBM Sterling B2B Integrator i IBM Integration Bus. Preferowane inne języki europejskie dla odpowiednich obszarów.

Inne wymagania:
Dobra znajomość lokalnych systemów i wymagań związanych z opieką zdrowotną. Bardzo dobra znajomość produktów Coloplast: MuleSoft. Dobra dbałość o szczegóły i dokładność przy oczekiwanej wydajności. Wiedza Coloplast Integration, takich jak MuleSoft, IBM Sterling B2B Integrator i IBM Integration Bus. Preferowane inne języki europejskie dla odpowiednich obszarów.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Paulina Miśkiewicz-Zyduch

Nr telefonu:
914254991

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV
Dodano: 18.10.2024, 21:07
ID ogłoszenia: 50762