To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Warszawa
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - POMOC W DZIALE KADR K/M

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Znajomość języka
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer: StPr/24/11860

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 400 PLN
Do wynagrodzenia dodatkowo: premia regulaminowa, wysługa lat.Zakres obowiązków:

Obsługa dokumentów kadrowych w placówce oświatowej.

Miejsce pracy: Szczęśliwicka 56, 02-353 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. INŻ. STANISŁAWA WYSOCKIEGO D. "KOLEJÓWKA"
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • zawód: Pozostali pracownicy działów kadr (wymagany staż - lata: 1)
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące: wyższe, co najmniej roczne doświadczenie zawodowe, komunikatywna znajomość języka polskiego. Praca w godz.: 8:00-16:00. [Zgłoszenia: e-mail: [email protected]]

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące: wyższe, co najmniej roczne doświadczenie zawodowe, komunikatywna znajomość języka polskiego. Praca w godz.: 8:00-16:00. [Zgłoszenia: e-mail: [email protected]]

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 19:47
ID ogłoszenia: 26921