PRACOWNIK BIUROWY

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2284

Zakres obowiązków:
Bieżąca obsługa pracy przedsiębiorstwa, w tym: przyjmowanie, ewidencjonowanie oraz prawidłowy obieg korespondencji (poczta przychodząca, wychodząca), obsługa poczty elektronicznej, odbieranie połączeń telefonicznych, obsługa urządzeń biurowych. Przygotowywanie projektów pism, sprawozdań i wniosków składanych przez syndyka masy upadłości w prowadzonych postępowaniach, kontaktowanie się z sądem, organami administracji publicznej oraz stronami prowadzonego postępowania upadłościowego.

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 89A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Pracodawca: 1. Kancelaria Radcowska Radca Prawny Marek Nowak, 2. Biuro Doradcy Restrukturyzacyjnego Doradca Restrukturyzacyjny Marek Nowak
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: prawnicze, administracyjne, ekonomiczne
  • umiejętność obsługi komputera , umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku pracownik administracyjno-biurowy.

Inne wymagania:
Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku pracownik administracyjno-biurowy.

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 13:20
ID ogłoszenia: 22405