To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Toruń
PRACOWNIK BUDOWLANY

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Zakres obowiązków:
prace pomocnicze przy wykonywaniu robót wykończeniowych (wynoszenie gruzu, wnoszenie materiałów budowlanych, skuwanie płytek itp.)

Miejsce pracy: 87-100 Toruń 3, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Zakrzewski Wiesław
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu prac budowlanych, chęci do pracy

Osoba do kontaktu:
Wiesław Zakrzewski

Nr telefonu:
608177178

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - miejsce pracy: Toruń i okolice

Wynagrodzenie:
od 4 300 do 4 300 PLN
praca w godz. 8:00-16:00 umowa na okres próbny : 3 miesiące, później na czas określony
CBOP
Dodano: 10.10.2024, 03:51
ID ogłoszenia: 18904