PRACOWNIK BUDOWLANY

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1326

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych.
Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca na terenie województwa małopolskiego i śląskiego w godz. 07:00-15:00 na pełny etat. Zapewniony dojazd do miejsca pracy.
Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym: 531 791 170.

Miejsce pracy: Województwo małopolskie i śląskie, 34-116 Bachowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Pracodawca: Jakub Kajfasz. F.U.H. "NINAX" LEKKIE OBUDOWY
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • umiejętności w pracach ogólnobudowlanych , umiejętności w pracach wykończeniowych
  • Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane doświadczenie w zawodzie, wymagane umiejętności w pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych.

Inne wymagania:
Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane doświadczenie w zawodzie, wymagane umiejętności w pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych.

Osoba do kontaktu:
Krystyna Kajfasz

Nr telefonu:
531791170

CV, może być skierowanie dla osób zarejestrowanych w tut. Urzędzie

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 23:30
ID ogłoszenia: 25493