PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę w zastępstwie
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/5454

Zakres obowiązków:
Prowadzenie wymaganej dokumentacji pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami (m.in.: prowadzenie teczek akt osobowych wszystkich pracowników, prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich wszystkich pracowników, prowadzenie ewidencji obecności pracowników niepedagogicznych, i inne).
Kontrola terminowości wykonywania badań wstępnych, kontrolnych i okresowych przez nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Wykonywanie sprawozdań GUS oraz zestawień i sprawozdań dla organu prowadzącego i organu nadzoru pedagogicznego dotyczących spraw kadrowych. Załatwianie wniosków nauczycieli w sprawie wystawienia legitymacji służbowej.
Przygotowywanie umów o pracę, umów zleceń oraz innych dokumentów i pism związanych z nawiązaniem stosunku prac, zaświadczeń dla pracowników związanych z ich zatrudnieniem, świadectw pracy, pism i dokumentów związanych z przejściem pracowników na emeryturę, innych pism związanych z prowadzeniem spraw kadrowych. Przestrzeganie i przygotowywanie we właściwych terminach dokumentów dotyczących zmian dodatków funkcyjnych, dodatku motywacyjnego. Sporządzanie sprawozdań w ramach Systemu Informacji Oświatowej.
Bieżąca współpraca z dyrektorem, wicedyrektorami, głównym księgowym, kierownikiem gospodarczym w zakresie spraw kadrowych oraz przygotowania dokumentacji do wypłat wynagrodzeń. Stałe śledzenie zmian w przepisach z zakresu prawa pracy dotyczących nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Archiwizowanie dokumentacji kadrowej. Obsługa ZSZO i SIO, e-ZUS, PABS. Obsługa urządzeń biurowych. Znajomość zagadnień prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, Kodeksu Pracy.

Miejsce pracy: Osiedle Szkolne 21, 31-977 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Pracodawca: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KRAKOWIE
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • zawód: Pracownik do spraw osobowych (wymagany staż - lata: 2)
  • znajomość obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych (np. fax, ksero), znajomość Obsługa ZSZO i SIO, e-ZUS, PABS
  • Dodatkowe wymagania: obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, znajomość zagadnień prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, Kodeksu Pracy, znajomość Statutu Centrum, znajomość struktury szkoły.

Inne wymagania:
Dodatkowe wymagania: obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, znajomość zagadnień prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, Kodeksu Pracy, znajomość Statutu Centrum, znajomość struktury szkoły.

Osoba do kontaktu:
Beata Czekaj

CV,List motywacyjny. Kopia dyplomów, świadectw potwierdzających kwalifikacje i ewentualne świadectwa pracy (oryginały dokumentów do wglądu). Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego oraz umyślne przestępstwo skarbowe Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego.

Preferowane formy kontaktu: osobiście

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
Osobisty (termin składania dokumentów do 04.10.2024.)

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 23:47
ID ogłoszenia: 25511