PRACOWNIK DO UPRAWY KWIATÓW  W SZKLARNI

PRACOWNIK DO UPRAWY KWIATÓW W SZKLARNI

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Znajomość języka
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 13,68 EUR
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: WBS 2621023

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 13,68 EUR

Zakres obowiązków:
Sadzenie, ścinanie i dbanie o bluszcz jak również przyjmowanie i przygotowywanie zamówień na rośliny doniczkowe: prawidłowe czytanie zamówienia, zbieranie roślin i pakowanie ich zgodnie z instrukcjami, załadunek lub rozładunek roślin do określonych obszarów szklarni, w zależności od ich poziomu rozwoju i/lub szczególnych potrzeb w zakresie temperatury/podlewania - przycinanie roślin do wyznaczonej długości (na zamówienie lub do przeniesienia wewnątrz szklarni), montaż określonych wewnętrznych urządzeń transportowych,
ocena stanu zdrowia roślin pod kierunkiem przełożonego i podejmowanie niezbędnych środków w celu ograniczenia szkód, prace porządkowe wokół szklarni - ręcznie lub przy użyciu odpowiednich maszyn, wykonywanie innych ogólnych zadań zleconych przez przełożonego.

więcej o tej pracy https://vimeo.com/385217092 , hasło:FHS2020

Miejsce pracy:
2211SK Noordwijkerhout, Slijperij 12, Holandia

Pracodawca:
Flexible Human Services BV

Liczba godzin pracy w tygodniu:
36

Wymagania konieczne:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • bez nałogów
  • Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie, wysoka motywacja i chęć do pracy w szklarni, umiejętność szybkiego uczenia się, dobra kondycja fizyczna. Zamiłowanie do pracy z roślinami. Dyspozycyjność przez okres min. 4 miesięcy.

Inne wymagania:
Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie, wysoka motywacja i chęć do pracy w szklarni, umiejętność szybkiego uczenia się, dobra kondycja fizyczna. Zamiłowanie do pracy z roślinami. Dyspozycyjność przez okres min. 4 miesięcy.

Sposób aplikowania:
do agencji

Wymagane dokumenty:
CV

email: [email protected] – w tytule emaila proszę wpisać - Holandia – PRACOWNIK DO UPRAWY KWIATÓW W SZKLARNI do wiadomości: email: [email protected]
Dodano: 16.10.2024, 19:07
ID ogłoszenia: 34491