PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Prowadzenie kasy zgodnie z przepisami obrotu pieniężnego i zasadami gospodarki kasowej, wystawianie faktur VAT zgodnie z zasadami podatkowymi, rozliczanie klientów z pobytu na hali basenowej, z uwzględnieniem: czasu pobytu, zakresu usług z jakich korzystali zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem, przygotowywanie posiłków, prowadzenie sprzedaży towarów oraz artykułów spożywczych w wyznaczonych przez pracodawcę miejscach oraz obsługa gastronomiczna, obsługa klienta w zakresie sprzedaży usług basenowych oraz rekreacyjnych, pomoc klientom w prawidłowym poruszaniu się po obiekcie oraz nadzorowanie prawidłowego korzystania przez klientów i urządzeń znajdujących się na obiekcie, budowanie dobrych relacji z klientami, udzielanie klientom informacji związanych z usługami

Miejsce pracy: Młyńska 4, 59-101 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Aquapark Polkowice- Regionalne Centrum Rekreacyjno - Rehabilitacyjne Spółka Akcyjna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, ABC komputera - podstawy obsługi
  • -podstawowa umiejętność pracy w kuchni, mile widziane doświadczenie w pracy z klientem, -umiejętność rozpoznawania jego potrzeb, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, -przed rozpoczęciem pracy wymagana informacja z Krajowego Rejestru Karnego, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich.

Inne wymagania:
-podstawowa umiejętność pracy w kuchni, mile widziane doświadczenie w pracy z klientem, -umiejętność rozpoznawania jego potrzeb, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, -przed rozpoczęciem pracy wymagana informacja z Krajowego Rejestru Karnego, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich.

Osoba do kontaktu:
Anna Pratkowiecka

Nr telefonu:
767269118

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 12:31
ID ogłoszenia: 20115