PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY R60/2294-1193/24

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 6 000 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
- Analizowanie zapytań i możliwości sprzedażowych,
- Przygotowywanie ofert handlowych,
- Weryfikacja potrzeb klientów,
- Analiza otoczenia konkurencyjnego,
- Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników,
- Budowanie oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami.
Praca w godz.: 08.00-16.00, 09.00-17.00.

Miejsce pracy: Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: ESEN WOJCIECH MICHORZEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane wykształcenie wyższe; doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem; znajomość narzędzi MS Office, zwłaszcza Excel i Word; umiejętność analitycznego myślenia; umiejętność pracy w zespole; umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków; kreatywność, zaradność oraz aktywne i entuzjastyczne podejście do powierzonych obowiązków

Nr telefonu:
608-244-474

[email protected]

Jeśli jesteś zainteresowany(a), prosimy o przesłanie swojego CV. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Podczas aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obecnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wynagrodzenie:
od 6 000 PLN
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 23:11
ID ogłoszenia: 18371